VLetenky

Québec s Delta Air Lines od 360 EUR

Québec
Québec očarí nielen fotogenickými prírodnými panorámami (foto: Alain Audet/Pixabay/CC0)

Atraktívny kanadský región Québec máte možnosť uvidieť vďaka ponuke leteckej spoločnosti Delta AIr Lines v spolupráci s partnerskými aerolinkami z aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) sú v predaji za 360 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. októbra 2018 do 31. marca 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 27. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (t.j. s odletom od októbra 2018 do marca 2019).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky do Québecu nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 9. októbra s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 16. októbra 2018.

Rezervácia leteniek:
Praha – Montreal za 360 EUR (09.10.-16.10.2018)

PRG-YUL
Praha, Česká republika – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno považovať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky vcelku výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na pomerne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0