VLetenky

Québec s Austrian Airlines od 333 EUR

Québec
Provincia Québec okúzli nielen fotogenickými prírodnými zákutiami (foto: Alain Audet/Pixabay/CC0)

Nielen atraktívny kanadský Québec máte možnosť navštíviť (aj v teplejšom období) v rámci ponuky letov Austrian Airlines/Air Canada a partnerov zo Star Alliance na trase z Viedne do Montrealu.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského veľkomesta Montreal (v provincii Québec) kúpite za 333 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 16. decembra 2019 do 30. júna 2020, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od januára do júna 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 17. mája (nedeľa) s návratom z kanadského Montrealu (YMQ) dňa 24. mája 2020 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Montreal za 333 EUR (17.05.-24.05.2020 / let s prestupom)
Viedeň – Montreal za 356 EUR (17.05.-24.05.2020 / priamy let)

VIE-YUL
Viedeň, Rakúsko – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Rušný 1,6-miliónový Montreal sa považuje za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status najľudnatejšieho sídla provincie a po Toronte ho možno pokladať za druhé najväčšie mesto v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky vcelku výhodne doputujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0

Add a Comment