VLetenky

Québec s Air Transat od 480 EUR

Québec
Architektonická moderna vo forme montrealského Habitat 67 (foto: Justin A. Wilcox/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Lákavý kanadský Québec máte príležitosť uvidieť (aj) počas letných prázdnin pri využití priamych letov miestnej leteckej spoločnosti Air Transat zo stovežatej Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety do Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) kúpite za 480 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 1. júla do 30. septembra 2019, min. dobu pobytu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť (priamych) letov v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas júla a septembra 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie (priameho) letu do Québecu nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 16. júla s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 22. júla 2019.

Rezervácia leteniek:
Praha – Montreal za 480 EUR (16.07.-22.07.2019 / priamy let)

PRG-YUL
Praha, Česká republika – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Rušný 1,6-miliónový Montreal sa považuje za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno pokladať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne doputujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády situované v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0

Add a Comment