VLetenky

Québec s Air Transat od 464 EUR

Québec
Québec poteší nielen fotogenickými prírodnými scenériami (foto: Alain Audet/Pixabay/CC0)

Pútavý kanadský Québec máte šancu spoznať (na začiatku teplejšieho obdobia) aj vďaka priamym letom miestnej leteckej spoločnosti Air Transat zo stovežatej Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety do Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) sa dajú kúpiť za 464 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 15. mája do 30. júna 2018 (s ukončením ciest do 15.10.2018), min. dobu pobytu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 5 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť (priamych) letov v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od polovice mája do konca mája 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie (priameho) letu do Québecu môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 29. mája s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 4. júna 2018.

Rezervácia leteniek:
Praha – Montreal za 464 EUR (29.05.-04.06.2018 / priamy let)

PRG-YUL
Praha, Česká republika – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno považovať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky vcelku výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na pomerne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0