VLetenky

Québec s Air Transat od 460 EUR

Québec
Mestečko Percé (Gaspé Peninsula) na brehoch Zálivu sv. Vavrinca (foto: Mario Léveillé/Pixabay/CC0)

Pútavý kanadský Québec máte šancu spoznať (aj) počas leta pri využití priameho spojenia miestnej leteckej spoločnosti Air Transat zo stovežatej Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety do Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) kúpite za 460 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 1. júla do 30. septembra 2019, min. dobu pobytu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť (priamych) letov v najnižšej cenovej hladine (resp. za príplatok) nájdete v obmedzenom množstve počas septembra (a júla) 2019.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie (priameho) letu do Québecu nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 3. septembra s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 9. septembra 2019 (za 460 EUR).

Alternatívou rezervácie (priameho) letu do Québecu môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 16. júla s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 22. júla 2019 (za 481 EUR).

Rezervácia leteniek:
Praha – Montreal za 460 EUR (03.09.-09.09.2019 / priamy let)
Praha – Montreal za 481 EUR (16.07.-22.07.2019 / priamy let)

PRG-YUL
Praha, Česká republika – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno považovať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky vcelku výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na pomerne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0

Add a Comment