VLetenky

Québec s Air Transat od 452 EUR

Montreal
Vieux-Port de Montréal / Old Port of Montreal (foto: PhotoMakak/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen pútavý kanadský Québec máte šancu uvidieť na začiatku (budúceho) leta pri využití priamych letov miestnej leteckej spoločnosti Air Transat z Budapešti do Montrealu.

Spiatočné letenky do príjemného Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) sa predávajú za 452 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. mája do 31. októbra 2016, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do 2. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete najmä počas júna 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Québecu nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 23. júna s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 29. júna 2015.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Montreal za 452 EUR (23.06.-29.06.2016)
Budapešť – Montreal za 481 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Montreal za 482 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Montreal za 12886 CZK (rezervácia v ČJ)

Montreal

Rušný 1,6-miliónový Montreal sa považuje za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte sa dá pokladať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne doputujete s low costovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské situované v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0