VLetenky

Québec s Air Canada za 403 EUR

Québec
Québec okúzli nielen fotogenickými prírodnými panorámami (foto: Alain Audet/Pixabay/CC0)

Nielen pútavý kanadský Québec máte šancu spoznať (aj v teplejšom období) pri využití priamych letov spoločnosti Air Canada (Star Alliance) z Viedne do Montrealu.

Trasy v predaji:
Spiatočné priame lety do juhokanadského veľkomesta Montreal (v provincii Québec) sa predávajú za 403 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 29. apríla do 20. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) na konci apríla 2019.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie priameho obojsmerného letu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 30. apríla s návratom z kanadského Montrealu (YMQ) dňa 14. mája 2019.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Montreal za 404 EUR (30.04.-14.05.2019 / priamy let)

VIE-YUL
Viedeň, Rakúsko – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Rušný 1,6-miliónový Montreal sa považuje za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status najľudnatejšieho sídla provincie a po Toronte ho možno pokladať za druhé najväčšie mesto v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky vcelku výhodne doputujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na relatívne neveľmi vzdialené Niagarské položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0