VLetenky

Québec s Air Canada za 378 EUR

Québec
Provincia Québec očarí nielen fotogenickými prírodnými zákutiami (foto: Alain Audet/Pixabay/CC0)

Nielen atraktívny kanadský Québec máte príležitosť uvidieť (i v teplejšom období) vďaka ponuke priamych letov spoločnosti Air Canada a partnerov zo Star Alliance na trase z Viedne do Montrealu.

Trasy v predaji:
Spiatočné priame lety do juhokanadského veľkomesta Montreal (v provincii Québec) sa predávajú za 378 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 29. apríla do 20. júna 2019, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. októbra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť priamych letov v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie priameho obojsmerného letu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 18. mája (sobota) s návratom z kanadského Montrealu (YMQ) dňa 25. mája 2019 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Montreal za 378 EUR (18.05.-25.05.2019 / priamy let / sobota – sobota)

VIE-YUL
Viedeň, Rakúsko – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status najľudnatejšieho sídla provincie a po Toronte sa dá považovať za druhé najväčšie mesto v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na pomerne neveľmi vzdialené Niagarské vodopády situované v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0