VLetenky

Québec s Air Canada od 441 EUR

Québec
Château Frontenac v Québec City (foto: Pierre-Olivier Fortin/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen lákavý kanadský Québec máte príležitosť vzhliadnuť počas letných prázdnin vďaka ponuke leteckej spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Montrealu (v provincii Québec na juhovýchode Kanady) kúpite za 441 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 15.05.-26.06. a 16.08.-30.09.2017, min. dobu pobytu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Québecu môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 16. augusta s návratom z kanadského Montrealu (YUL) dňa 23. augusta 2017.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Montreal za 441 EUR (16.08.-23.08.2017)

Montreal

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status druhého najväčšieho mesta provincie a po Toronte ho možno považovať za druhé najľudnatejšie sídlo v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky vcelku výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na pomerne neveľmi vzdialené Niagarské situované v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0