VLetenky

Québec s Air Canada od 290 EUR

Québec
Québec očarí nielen fotogenickými prírodnými panorámami (foto: Alain Audet/Pixabay/CC0)

Nielen atraktívny kanadský Québec máte príležitosť uvidieť (i v teplejšom období) vďaka ponuke spoločnosti Air Canada (v spolupráci s aliančnými partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhokanadského veľkomesta Montreal (v provincii Québec) sa predávajú za 290 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 03.10.-27.10.2018 a 03.05.-20.06.2019, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku mája do polovice júna 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. júna (nedeľa) s návratom z kanadského Montrealu (YMQ) dňa 16. júna 2019 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Montreal za 290 EUR (09.06.-16.06.2019 / nedeľa – nedeľa)

VIE-YUL
Viedeň, Rakúsko – Montreal, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Montreal (Québec)

Pulzujúci 1,6-miliónový Montreal sa pokladá za kultúrne a ekonomické centrom Québecu. Má status najľudnatejšieho sídla provincie a po Toronte ho možno považovať za druhé najväčšie mesto v Kanade (15. v Severnej Amerike). Do Toronta ekonomicky celkom výhodne docestujete s nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou Megabus, odkiaľ skúste pokračovať smerom na pomerne neveľmi vzdialené Niagarské položené v kanadsko-americkom hraničnom pásme.

0