VLetenky

Praha s ČSA Czech Airlines za 99 EUR

Aj keď cenovo atraktívnych leteniek v oblasti pravidelných letov je z väčšiny slovenských letísk ako šafranu, sem tam sa objaví zaujímavá ponuka aj z iných vzdušných prístavov ako je naše najväčšie letisko v Bratislave. Tentoraz ponúka znížené ceny letecká spoločnosť ČSA Czech Airlines na leteckej linke do Prahy.

Spiatočné letenky do českej metropoly sú k dispozícii od 99 EUR s odletom z Košíc. Tarifné podmienky určujú odlety od 15. októbra do 15. decembra 2012, s min. dobu pobytu pobytu 3 dni (al. sobotňajšia noc), s max. dobou pobytu 12 mesiacov a nákupom letenky do 10. júna.

V podobnej cenovej hladine sú dostupné letenky aj na letné obdobie, za najnižšiu sumu sú však iba odlety z Košíc v piatok a sobotu s návratom z Prahy v nedeľu a pondelok. (V tomto prípade pri nákupe letenky najlepšiu cenu dosiahneme pri zvolení inej krajiny predaja ako Slovensko, napr. Belgicko.)

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky z Košíc (KSC) do Prahy (PRG) nech poslúžia jesenné víkendové termíny 19.-21. október 2012.

Rezervácia letenky: Košice – Praha za 99 EUR

0