VLetenky

Povolžský Astrachan s Pobedou od 119 EUR

Astrachanský Kremeľ
Historický Astrachanský Kremeľ (foto: Astrakhan-musei/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Výlet do delty Volgy (i s možnosťou krátkej prehliadky Moskvy) máte možnosť zrealizovať s miestnou leteckou spoločnosťou Pobeda (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ruského mesta Astrachan (na južnom Povolží) kúpite za 119 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas marca 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 1. marca s návratom z ruského Astrachanu (ASF) dňa 20. marca 2018.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Astrachan za 119 EUR (01.03.-20.03.2018)

BTS-ASF

Astrachanská oblasť

Pútavý polmiliónový Astrachan, administratívno-politické centrum rovnomennej Astrachanskej oblasti, Vás očakáva v rozľahlej delte gigantického európskeho veľtoku Volga (resp. jej “ústia” do Kaspického mora) – v neveľkej vzdialenosti od hranice so susedným Kazachstanom. Z miestnych pozoruhodností zaujme nielen “Astrachanský Kremeľ”, pochádzajúci z druhej polovice 16. storočia.

0