VLetenky

Portugalské Algarve s Laudamotion od 59 EUR

Benagil
Scenérie Algarve v podobe Praia (Grutas) de Benagil (foto: Hurtuv/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Za objavovaním prírodných pokladov južného Portugalska (od jesenného obdobia) sa snaží podnietiť letecká spoločnosť Laudamotion na svojich budúcich priamych letoch z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoportugalského mikroregiónu Algarve (do Faro) sú v predaji za 59 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas novembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. novembra s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 15. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 59 EUR (08.11.-15.11.2018)

VIE-FAO
Viedeň, Rakúsko – Faro, Portugalsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Algarve

Nesmierne príťažlivá oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podstate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto výbornom území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – znamenitého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a šarmantným Silves s elegantným stredovekým hradom.

0