VLetenky

Portugalské Algarve s Laudamotion od 25 EUR

Benagil
Prímorské scenérie Algarve v podobe Praia da Marinha (foto: Rojs Rozentāls/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Za odhaľovaním prírodného bohatstva južného Portugalska (od jesenného obdobia) sa snaží podnietiť letecká spoločnosť Laudamotion na svojom priamom spojení z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoportugalského mikroregiónu Algarve (do Faro) sa dajú kúpiť za 25 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas zimného letového poriadku (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Algarve nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. januára s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 17. januára 2019.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 25 EUR (13.01.-17.01.2019)

VIE-FAO
Viedeň, Rakúsko – Faro, Portugalsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Algarve

Nesmierne príťažlivá oblasť Algarve zaberá prakticky celú južnú časť portugalského pobrežia vcelku pozoruhodného Atlantického oceánu. V podsatate sa rozprestiera od hranice so susedným Španielskom až po dramatický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke vyše 200 km. Na tomto excelentnom území Vás očakáva viac ako stovka nádherných piesočnatých pláží.

Od lákavého administratívno-politického centra celého tohto famózneho regiónu – znamenitého Faro, smerom na západ Vás istotne potešia prekrásne plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Určite si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím čarovným okolím a elegantným Silves s elegantným stredovekým hradom.

0