VLetenky

Portugalské Algarve s Laudamotion od 15 EUR

Benagil
Algarve v podobe Praia (Grutas) de Benagil (foto: Muhammad Adeel Ahmed/Flickr/CC BY 2.0)

Na objavovanie bohatej prírody južného Portugalska sa snaží podnietiť letecká spoločnosť Laudamotion na svojom priamom spojení z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoportugalského mikroregiónu Algarve (do Faro) sa predávajú za 15 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas adventu 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Algarve môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 29. novembra (štvrtok) s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 23. decembra 2018 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 15 EUR (29.11.-23.12.2018 / štvrtok – nedeľa)

VIE-FAO
Viedeň, Rakúsko – Faro, Portugalsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Algarve

Neskutočne pôvabná oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú časť portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto excelentnom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – famózneho Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a šarmantným Silves s elegantným stredovekým hradom.

0