VLetenky

Portugalské Algarve s Laudamotion od 104 EUR

Benagil
Fotogenické scenérie Algarve v podobe Praia (Grutas) de Benagil (foto: Julius Silver/Pixabay/CC0)

Za odhaľovaním prírodného bohatstva južného Portugalska (od jesenného obdobia) sa snaží podnietiť letecká spoločnosť Laudamotion na svojich budúcich priamych letoch z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoportugalského mikroregiónu Algarve (do Faro) kúpite za 104 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od konca októbra do polovice decembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Algarve môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 28. októbra s návratom z portugalského Faro (FAO) dňa 1. novembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Faro za 104 EUR (28.10.-01.11.2018)

VIE-FAO
Viedeň, Rakúsko – Faro, Portugalsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Algarve

Neskutočne pôvabná oblasť Algarve zaberá v podstate celú južnú partiu portugalského pobrežia celkom pozoruhodného Atlantického oceánu. Prakticky sa rozkladá od hranice so susedným Španielskom až po magický mys Cabo de São Vicente v celkovej dĺžke viac ako 200 km. Na tomto vynikajúcom území Vás čaká vyše stovka prekrásnych piesočnatých pláží.

Od pútavého administratívno-politického centra celého tohto znamenitého regiónu – famózneho Faro, smerom na západ Vás určite potešia nádherné plážové scenérie v Albufeira, Praia da Marinha (Caramujeira) či Armação de Pêra. Istotne si nenechajte ujsť ani historický Lagos so svojím kúzelným okolím a elegantným Silves s elegantným stredovekým hradom.

0