VLetenky

Porto s Wizz Air od 69 EUR

Porto
Fotogenická panoráma Porto v údolí rieky Douro (foto: Rui Bittencourt/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Príležitosť odhaliť krásy (nielen) jedného z najpôvabnejších miest Portugalska sa ponúka na palube leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do portugalského Porto sa predávajú za 21980 HUF (alebo v prepočte cca 69 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia iba 16180 HUF (asi 51 EUR). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu októbra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 19. októbra s návratom z portugalského Porto (OPO) dňa 26. októbra 2016.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Porto za 21980 HUF bez WDC / 16180 HUF s WDC (19.10.-26.10.2016 / manuálne zadanie)

Porto

Výborné štvrťmiliónové Porto Vás očakáva v severnej časti vskutku pohodového Portugalska, pri ústí príťažlivej rieky Douro do Atlantického oceánu (v okolitej aglomerácii nájdete asi 1,7 milióna obyvateľov). Nevynechajte prehliadku futbalového štadiónu Dragão, domov miestneho klubu FC Porto (ideálne priamo počas duelu domácej ligovej súťaže alebo zápasu Ligy majstrov UEFA).

“Povinnou jazdou” bude ochutnávka svetoznámeho portského vína, pochádzajúceho z okolitých vinohradníckych lokalít v oblasti rieky Douro. Skúste taktiež krátky výlet do impresívneho mestečka Viana do Castelo, situovaného v pomerne dostupnej vzdialenosti od Porta smerom na sever na pobreží majestátneho Atlantického oceánu (asi 20 km pred hranicou so Španielskom).

0