VLetenky

Porto s Eurowings od 70 EUR

Porto
Pobrežné Porto v podobe prímorskej oblasti Foz do Douro (foto: jpvargas/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Za krásami (nielen) jedného z najpôvabnejších kútov Portugalska sa snaží podnietiť letecká spoločnosť Eurowings na svojich priamych letoch z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západoportugalského prímorského mesta Porto sa dajú kúpiť za 70 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v čase od začiatku mája do konca mája 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. mája s návratom z portugalského Porto (OPO) dňa 31. mája 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Porto za 70 EUR (24.05.-31.05.2017)

Porto

Vynikajúce štvrťmiliónové Porto Vás očakáva v severnej časti vskutku pohodového Portugalska, pri ústí príťažlivej rieky Douro do Atlantického oceánu (v okolitej aglomerácii nájdete asi 1,7 milióna obyvateľov). Nevynechajte prehliadku futbalového štadiónu Dragão, domov miestneho klubu FC Porto (ideálne priamo duelu zápasu domácej ligovej súťaže alebo zápasu Ligy majstrov UEFA).

“Povinnou jazdou” bude ochutnávka svetoznámeho portského vína, pochádzajúceho z okolitých vinohradníckych lokalít v oblasti rieky Douro. Skúste takisto krátky výlet do impresívneho mestečka Viana do Castelo, situovaného v pomerne dostupnej vzdialenosti od Porta smerom na sever na pobreží majestátneho Atlantického oceánu (asi 20 km pred hranicou so Španielskom).

0