VLetenky

Porto s Eurowings od 100 EUR

Douro
Vinohradnícke lokality v oblasti rieky Douro v širšom okolí Porto (foto: monica749/Pixabay/CC0)

Za krásami (nielen) jedného z najpríťažlivejších kútov Portugalska sa snaží podnietiť letecká spoločnosť Eurowings na svojich priamych letoch z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do západoportugalského prímorského mesta Porto kúpite za 100 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od polovice apríla do začiatku mája 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 22. apríla (sobota) s návratom z portugalského Porto (OPO) dňa 29. apríla 2017 (sobota).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Porto za 100 EUR (22.04.-29.04.2017)
Viedeň – Porto za 108 EUR (rezervácia v SJ / manuálne zadanie)

Porto

Excelentné štvrťmiliónové Porto Vás čaká v severnej partii vskutku príjemného Portugalska, pri ústí pôvabnej rieky Douro do Atlantického oceánu (v okolitej aglomerácii nájdete asi 1,7 milióna obyvateľov). Nevynechajte prehliadku futbalového štadiónu Dragão, domov miestneho klubu FC Porto (ideálne priamo počas zápasu domácej ligovej súťaže alebo duelu Ligy majstrov UEFA).

“Povinnou jazdou” bude ochutnávka presláveného portského vína, pochádzajúceho z okolitých vinohradníckych lokalít v oblasti rieky Douro. Skúste takisto krátky výlet do pôsobivého mestečka Viana do Castelo, položeného v relatívne dostupnej vzdialenosti od Porta smerom na sever na pobreží impozantného Atlantického oceánu (asi 20 km pred hranicou so Španielskom).

0