VLetenky

Porto s ČSA Czech Airlines od 178 EUR

Porto
Fotogenické scenérie Porto a údolia rieky Douro (foto: Rui Bittencourt/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na prvý pohľad všedný tarif ČSA Czech Airlines ponúka pri lepšom pohľade do rezervačných systémoch možnosť objaviť čaro jedného z najpôvabnejších kútov Portugalska pri využití priamych letov aj počas cestovateľsky najviac exponovaného času letných prázdnin (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do Porta sa predávajú za 128 GBP (alebo v prepočte cca 178 EUR) s odletom zo spomínaného pražského leteckého prístavu. Tarifné podmienky určujú cesty do 24. októbra 2015 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve od konca mája do konca októbra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z pražského letiska (PRG) dňa 14. augusta (piatok večer) a návrat z portugalského Porta (OPO) dňa 22. augusta 2015 (sobota ráno).

Rezervácia leteniek:
Praha – Porto za 128 GBP (14.08.-22.08.2015)
Praha – Porto za 186 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Porto za 195 EUR (rezervácia v NJ)

Praha – Porto za 191 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Porto za 5120 CZK (rezervácia v ČJ)

Porto

Excelentné štvrťmiliónové Porto Vás očakáva v severnej časti vcelku pohodového Portugalska, pri ústí grandióznej rieky Douro do Atlantického oceánu (v okolitej aglomerácii nájdete asi 1,7 milióna obyvateľov). Nevynechajte prehliadku futbalového štadiónu Dragão, domov miestneho klubu FC Porto (ideálne priamo počas duelu domácej ligovej súťaže alebo zápasu Ligy majstrov UEFA).

“Povinnou jazdou” bude ochutnávka svetoznámeho portského vína, pochádzajúceho z okolitých vinohradníckych lokalít v oblasti rieky Douro. Skúste taktiež krátky výlet do impresívneho mestečka Viana do Castelo, situovaného v relatívne dostupnej vzdialenosti od Porta smerom na sever na pobreží majestátneho Atlantického oceánu (asi 20 km pred hranicou so Španielskom).

0