VLetenky

Peloponéz s TUI od 82 EUR

Peloponéz
Korintský prieplav, oddeľujúci Peloponéz od zvyšku pevniny (foto: Oliver Clarke/Flickr/CC BY 2.0)

Fenomenálny Peloponéz majú šancu spoznať nielen flexibilnejší cestovatelia zo severnejších kútov Slovenska či Moravy s last minute ponukou charterových leteniek TUI/Enter Air (s odletom z Katovíc).

Spiatočné letenky do gréckeho mesta Patras sú k dispozícii za 347 PN (alebo v prepočte cca 82 EUR) s odletom zo spomínaného katovického leteckého prístavu (KTW) dňa 29. augusta (sobota) a návratom z medzinárodného letiska Patras-Araxos (GPA) o 14 dní neskôr t.j. dňa 12. septembra 2015 (sobota) – t.j. last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Katovice – Patras (Araxos) za 347 PLN (29.08.-12.09.2015)

Severný Peloponéz

Pulzujúci 200-tisícový Patras má status administratívneho a kultúrneho centra západogréckeho kraja Achaea (a tretieho najľudnatejšieho sídla Grécka). Môže byť celkom výhodným východiskovým bodom nielen na cesty po západnom Grécku a severnej časti Peloponézskeho polostrova, ale i na návštevu okolitých ostrovov v Iónskom mori ako úžasný Zakynthos, skvelá Kefalónia či dramatická Odyseova Itaka. Pohodovo oddýchnuť si možno na príjemnej pláži v neďalekej Paralii.

0