VLetenky

Peloponéz s Austrian Airlines od 109 EUR

Peloponéz
Peloponézske horské mestečko Stemnitsa (foto: ulrichstill/Wikimedia Commons/CC BY-SA 2.0 DE)

V prípade, že číhate na last minute letenky k moru, padnúť vhod by Vám mohol charterový let spoločnosti Austrian Airlines do severnej časti Peloponézskeho polostrova (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do gréckeho mesta Patras sú k dispozícii za 109 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 28. augusta (nedeľa) a návratom z medzinárodného letiska Patras-Araxos (GPA) o 14 dní neskôr t.j. dňa 11. septembra 2016 (nedeľa) – t.j. last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Patras (Araxos) za 109 EUR (28.08.-11.09.2016)

Severný Peloponéz

Pulzujúci 200-tisícový Patras má status administratívneho a kultúrneho centra západogréckeho kraja Achaea (a tretieho najľudnatejšieho sídla Grécka). Môže byť celkom vhodným východiskovým bodom nielen na cesty po západnom Grécku a severnej časti Peloponézskeho polostrova, ale i na návštevu okolitých ostrovov v Iónskom mori ako úžasný Zakynthos, skvelá Kefalónia či dramatická Odyseova Itaka. Pohodovo oddýchnuť si máte možnosť na príjemnej pláži v neďalekej Paralii.

0