VLetenky

Patagónia so Swiss International Air Lines od 719 EUR

Torres del Paine
Patagónia – národný park “Parque Nacional Torres del Paine” (foto: Monica Volpin/Pixabay/CC0)

Prírodné poklady juhoamerickej Patagónie máte šancu objaviť vďaka ponuke spoločnosti Swiss International Air Lines v spolupráci s partnerskými dopravcami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Punta Arenas v čilskej Patagónii (jedného z najjužnejších miest planéty) kúpite za 719 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšia noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu marca 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Patagónie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. marca s návratom z čilského Punta Arenas (PUQ) dňa 25. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Punta Arenas za 719 EUR (06.03.-25.03.2020)

VIE-PUQ
Viedeň, Rakúsko – Punta Arenas, Čile (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Patagónia

Čerešničkou na torte v rámci odhaľovania obrovského prírodného bohatstva Latinskej Ameriky môže byť fascinujúca Patagónia. Istotne by ste nemali obísť zrejme najpôvabnejšiu oblasť celej dlhočiznej horskej reťaze juhoamerických Ánd, národný národný park Torres del Paine s mimoriadne fotogenickými vrcholmi Monte Fitz Roy (3359 m) a Cerro Torre (3128 m). O niečo južnejšie natrafíte na fenomenálny park Parque Nacional Los Glaciares s fantastickým ľadovcom Perito Moreno.

Pri Vašich potulkách po čilskej Patagónii neobídete jedno z najjužnejších miest sveta Punta Arenas, ktoré v teplejších mesiacoch tak ako “neďaleká” argentínska Ushuaia môže poslúžiť ako výhodný východiskový bod na prehliadku ľadovej Antarktídy. V podstate počas celého roka ju možno použiť ako základňu na netradičný letecký výlet na unikátne Falklandské ostrovy.

0

Add a Comment