VLetenky

Patagónia so Swiss International Air Lines od 657 EUR

Torres del Paine
Patagónia – národný park “Parque Nacional Torres del Paine” (foto: Monigocan/Pixabay/CC0)

Prírodné klenoty juhoamerickej Patagónie máte šancu odhaliť pri využití ponuky spoločnosti Swiss International Air Lines (Star Alliance) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Punta Arenas v čilskej Patagónii (jedného z najjužnejších miest planéty) sú v predaji za 719 USD (alebo cca 657 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšia noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) počas marca 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Patagónie môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 13. marca s návratom z čilského Punta Arenas (PUQ) dňa 25. marca 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Punta Arenas za 719 USD / 657 EUR (13.03.-25.03.2020)

VIE-PUQ
Viedeň, Rakúsko – Punta Arenas, Čile (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Patagónia

Čerešničkou na torte v rámci objavovania obrovského prírodného bohatstva Latinskej Ameriky môže byť fantastická Patagónia. Určite by ste nemali vynechať pravdepodobne najpríťažlivejšiu oblasť celej dlhočiznej horskej reťaze juhoamerických Ánd, národný národný park Torres del Paine s výnimočne fotogenickými vrcholmi Monte Fitz Roy (3359 m) a Cerro Torre (3128 m). O čosi južnejšie naďabíte na geniálny park Parque Nacional Los Glaciares s fascinujúcim ľadovcom Perito Moreno.

Pri Vašich potulkách po čilskej Patagónii neobídete jedno z najjužnejších miest na svete Punta Arenas, ktoré v teplejších mesiacoch takisto ako “neďaleká” argentínska Ushuaia môže poslúžiť ako vhodný východiskový bod na prehliadku ľadovej Antarktídy. Prakticky v priebehu celého roka ju možno využiť ako základňu na netypický letecký výlet na jedinečné Falklandské ostrovy.

0

Add a Comment