VLetenky

Patagónia s Lufthansou od 502 EUR

Ushuaia
Dych berúce scenérie argentínskej Ohňovej zeme v Ushuaia (foto: Leandro Neumann Ciuffo/Flickr)

Vďaka zaujímavému tarifu spoločnosti Lufthansa (v spolupráci s partnerskými Aerolíneas Argentinas) sa možno vydať nielen do úžasnej argentínskej (či prípadne aj čilskej) Patagónie (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do Ushuaia v argentínskej oblasti Tierra del Fuego (jedného z najjužnejších miest modrej planéty) sú v predaji za 502 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 31. marca 2015 (s výnimku blackoutu 15.12.2014-04.01.2015), min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 5. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve hlavne počas prvého kvartálu roku 2015.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do Patagónie môže byť odlet zo stovežatej Prahy (PRG) dňa 18. februára s návratom z Ushuaia (USH) dňa 4. marca 2015.

Rezervácia letenky:
Praha – Ushuaia za 502 EUR (18.02.-04.03.2015)

Ohňová zem (Patagónia)

Ushuaia

Pri svojich potulkách obrovitou Argentínou by ste istotne mali odhaliť krásy aj jej azda najpríťažlivejšej a najdivokejšej časti – famózneho súostrovia Ohňová zem (Tierra del Fuego), kde Vás čaká aj jedno z najjužnejších miest na svete pod názvom Ushuaia. Pokiaľ sa rozhodnete pre pozemný presun z Ushuaia do El Calafate (v oblasti Torres del Paine) cez Čile, zaiste neostanete sklamaní.

Punta Arenas

Po ceste pravdepodobne nevynecháte fascinujúce Punta Arenas v susednom Čile, ktoré v teplejších mesiacoch takisto ako Ushuaia môže poslúžiť ako vynikajúci východiskový bod na návštevu ľadovej Antarktídy a v podstate v priebehu celého roka toto úžasné čilské mesto možno využiť ako základňu na tak trošku netradičný letecký výlet na neskutočne pútavé Falklandské ostrovy.

0