VLetenky

Papua s Qatar Airways od 655 EUR

Papua
Puncak Trikora (4750 m), jeden z najvyšších vrchov Novej Guinei (foto: Christian Stangl/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu indonézskej Papuy máte príležitosť vyraziť pri využití ponuky leteckej spoločností Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do provincie Papua (Timika) v Indonézii sa predávajú za 655 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 25.06.-26.10., 30.10.-14.12.2019, 09.01.-31.05.2020, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 31. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu času platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 6. novembra a návrat z indonézskeho mesta Timika (TIM) dňa 20. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Timika za 655 EUR (06.11.-20.11.2019)

BUD-TIM

Budapešť, Maďarsko – Timika, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Papua (Indonézia)

Indonézia si so susednou krajinou Papua Nová Guinea delí druhý najväčší ostrov sveta Nová Guinea, pričom indonézska časť zahŕňa miestne provincie Západná Papua (Manokwari) a Papua (Jayapura). Z mesta Jayapura na severnom pobreží to nebudete mať ďaleko ani do Vanimo na opačnej strane hranice (t.j. Papua Nová Guinea).

Zo Sorongu poteší (nielen milovníkov záhadného podmorského sveta) výlet na fenomenálne súostrovie Raja Ampat. Najvyššia hora krajiny a zároveň celej Oceánie, obávaná Puncak Jaya alias Carstensz Pyramid (4884 m) v oblasti Papuy, patrí zrejme k jedným z najnedostupnejších vrcholov Zeme – ako východisko na treky v okolí poslúži práve Timika. Upúta i Baliem Valley v regióne Wamena.

0

Add a Comment