VLetenky

Papua s Qatar Airways od 629 EUR

Papua
Puncak Mandala (4760 m), jeden z najvyšších vrchov Novej Guinei (foto: Christian Stangl/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu (“centrálnej”) indonézskej Papuy máte príležitosť vyraziť vďaka ponuke spoločností Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do provincie Papua (Timika) v Indonézii sa dajú kúpiť za 629 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 30.11.-14.12.2019. a 09.01.-26.10.2020, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 30. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu času platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 11. decembra a návrat z indonézskeho mesta Timika (TIM) dňa 23. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Timika za 629 EUR (11.12.-23.12.2019)

BUD-TIM

Budapešť, Maďarsko – Timika, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Papua (Indonézia)

Indonézia si so susednou krajinou Papua Nová Guinea delí druhý najväčší ostrov sveta Nová Guinea, pričom indonézska partia zahŕňa miestne provincie Západná Papua (Manokwari) a Papua (Jayapura). Z mesta Jayapura na severnom pobreží to nebudete mať ďaleko ani do pohraničnej lokality Vanimo na opačnej strane hranice (t.j. Papua Nová Guinea).

Zo Sorongu poteší (nielen milovníkov záhadného podmorského sveta) výlet na geniálne súostrovie Raja Ampat. Najvyššia hora krajiny a súčasne celej Oceánie, zlovestná Puncak Jaya alias Carstensz Pyramid (4884 m) v oblasti Papuy, patrí zrejme k jedným z najnedostupnejších vrcholov zemegule – ako východisko na treky v okolí poslúži práve Timika. Upúta aj Baliem Valley v regióne Wamena.

0

Add a Comment