VLetenky

Panenské ostrovy a Portoriko s Condor Airlines od 510 EUR

Trunk Bay
Virgin Islands – Trunk Bay na tropickom ostrove St. John’s (foto: Navin Rajagopalan/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Lákavú príležitosť objaviť naraz karibské súostrovia (Americké) Panenské ostrovy a neveľmi vzdialené Portoriko poskytuje ponuka spoločnosti Condor Airlines v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné (open-jaw) letenky na susediace Panenské ostrovy (Saint Thomas) a Portoriko (San Juan) sú v predaji za 510 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve od polovice mája do začiatku júna 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie letenky na Americké Panenské ostrovy a Portoriko môže byť odlet z Prahy (PRG) na Charlotte Amalie-Cyril E. King Airport na ostrove Saint Thomas (STT)/U.S. Virgin Islands dňa 20. mája a návrat z portorického San Juanu (SJU) do Prahy (PRG) dňa 3. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Thomas, San Juan – Praha za 510 EUR (20.05.-03.06.2017 / manuálne zadanie “open-jaw” cez “advanced search” na webe dopravcu)

Doprava medzi Americkými Panenskými ostrovmi a Portorikom

Prelet medzi Americkými Panenskými ostrovmi (Saint Thomas) a Portorikom (San Juan) máte možnosť zrealizovať s leteckými spoločnosťami JetBlue Airways alebo Seaborne Airlines (okolo 60 USD), prípadne o niečo ekonomicky náročnejšími Cape Air či Air Sunshine.

0