VLetenky

Panenské ostrovy a Portoriko s Condor Airlines od 440 EUR

St. John’s
U.S. Virgin Islands v podobe tropického ostrova St. John’s (foto: anoldent/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pútavú možnosť objaviť naraz karibské súostrovia (Americké) Panenské ostrovy a neveľmi vzdialené Portoriko poskytuje ponuka leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné (“multicity”) letenky na susediace Panenské ostrovy (Saint Thomas) a Portoriko (San Juan) sa dajú kúpiť za 440 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve počas januára a februára 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie letenky na Americké Panenské ostrovy a Portoriko nech bude napr. odlet z Prahy (PRG) na Charlotte Amalie-Cyril E. King Airport na ostrove Saint Thomas (STT)/U.S. Virgin Islands dňa 19. januára a návrat z portorického San Juanu (SJU) do Prahy (PRG) dňa 26. januára 2019.

Rezervácia letenky:
Praha – Saint Thomas / San Juan – Praha za 440 EUR (19.01.-26.01.2019 / sobota – sobota)

PRG-STT-SJU-PRG.jpg
San Juan, Portoriko a Saint Thomas, Panenské ostrovy (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Doprava medzi Americkými Panenskými ostrovmi a Portorikom

Prelet medzi Americkými Panenskými ostrovmi (Saint Thomas) a Portorikom (San Juan) možno uskutočniť s leteckými spoločnosťami JetBlue Airways alebo Seaborne Airlines (okolo 60 USD), prípadne o niečo ekonomicky náročnejšími Cape Air či Air Sunshine.

0