VLetenky

Panama s Delta Air Lines za 460 EUR

Nielen znamenitú stredoamerickú Panamu Vám dáva šancu spoznať za veľmi atraktívnu sumu lákavá ponuka spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z viedenského medzinárodného leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do Panama City sa predávajú za 460 EUR s odletom zo spomínanej Viedne. Tarifné podmienky umožňujú odlety do 17. decembra 2013 a od 6. januára do 31. marca 2014, max. dobu pobytu 1 mesiac, stopover v USA a predaj do 8. novembra. Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete najmä v prvom kvartáli roku 2014.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky do stredoamerickej Panamy nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 12. februára s návratom z Panama City (PTY) dňa 27. februára 2014.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Panama City za 460 EUR
Viedeň – Panama City za 12111 CZK

Panama

K svetoznámym symbolom a synonymom Panamy patrí legendárny Panamský prieplav, ktorý sa radí k najvýznamnejším obchodným cestám na svete. Vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží, plážového leňošenia, bezstarostného kúpania, objavovania dobre skrytých krás fascinujúceho sveta pod morskou hladinou, veselého surfovania či (športového) rybolovu istotne nebudú sklamaní.

Príťažlivé ostrovy Karibského mora aj Tichého oceánu

Spomínaným aktivitám sa budete mať veľmi dobrú príležitosť venovať aj v prekrásnych karibských súostroviach Bocas del Toro a San Blas. Na pacifickej strane Panamy Vás rozhodne okúzlia fantastické “Islas de las Perlas” (Perlové ostrovy), situované zhruba 100 km juhovýchodne od impozantného hlavného mesta krajiny, rušného a kozmopolitného Panama City.

Neuveriteľné množstvo prírodných pokladov

Pôsobivé národné parky (morské Coiba a Golfo de Chiriquí v Pacifiku), neskutočne zachované dažďové pralesy (hlavne v provincii Darién), majestátne sopky, výdatné horúce pramene, bohatý výskyt zástupcov vtáčej ríše (viac ako 960 druhov) – úžasná Panama ukrýva množstvo prírodných krás, ktoré bohužiaľ zatiaľ pre väčšinu cestovateľov z našich končín zostávajú neobjavené a nedotknuté.

Pohľad na Karibiku aj Pacifik z jedného miesta

Určite neobíďte Parque Internacional La Amistad (spoločné chránené územie s Kostarikou) a susedný národný park v okolí rovnomennej najvyššej hory krajiny Volcán Barú (3474 m), odkiaľ pri troche šťastia a dobrej viditeľnosti uvidíte súčasne Tichý oceán aj Karibské more. Ak sa náhodou pokladáte za dobrodruhov vyhľadávajúcich úplné extrémy a (viac ako potrebnú) dávku adrenalínu, skúste prechod z Panamy do Kolumbie cez Darién Gap, jednu z najnebezpečnejších trás na svete.

0