VLetenky

Panama s Delta Air Lines od 567 EUR

Lákavá ponuka spoločnosti Delta Air Lines (v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team) Vám dáva príležitosť spoznať za lákavú sumu (nielen) famóznu stredoamerickú Panamu (s odletom z viedenského medzinárodného leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do Panama City sú v predaji za 567 EUR s odletom zo spomínanej Viedne. Tarifné podmienky umožňujú odlety do 17. decembra 2013 a od 6. januára do 31. marca 2014, max. dobu pobytu 1 mesiac, stopover v USA a predaj do 18. októbra. Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete skoro počas celej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do stredoamerickej Panamy môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 12. februáras návratom z Panama City (PTY) dňa 27. februára 2014.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Panama City za 567 EUR (12.02.-27.02.2014)
Viedeň – Panama City za 582 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Panama City za 15299 CZK (rezervácia v ČJ)

Panama

K legendárnym symbolom a synonymom Panamy patrí svetoznámy Panamský prieplav, ktorý sa zaraďuje k najdôležitejším obchodným cestám na svete. Vášniví milovníci prekrásnych piesočnatých pláží, plážového leňošenia, bezstarostného kúpania, odhaľovania dobre ukrytých krás fantastického sveta pod morskou hladinou, veselého surfovania či (športového) rybolovu určite neostanú sklamaní.

Pôvabné ostrovy Karibského mora i Tichého oceánu

Spomínaným aktivitám sa budete mať veľmi dobrú šancu venovať aj v nádherných karibských súostroviach Bocas del Toro a San Blas. Na pacifickej strane Panamy Vás istotne očaria fascinujúce “Islas de las Perlas” (Perlové ostrovy), položené približne 100 km na juhovýchod od majestátneho hlavného mesta krajiny, rušného a kozmopolitného Panama City.

Obrovské množstvo prírodných pokladov

Impresívne národné parky (morské Coiba a Golfo de Chiriquí v Pacifiku), neuveriteľne zachované dažďové pralesy (najmä v provincii Darién), impozantné sopky, výdatné horúce pramene, bohatý výskyt zástupcov vtáčej ríše (vyše 960 druhov) – skvelá Panama skrýva množstvo prírodných krás, ktoré bohužiaľ zatiaľ pre väčšinu cestovateľov z nášho regiónu ostávajú neobjavené a nedotknuté.

Pohľad na Karibiku aj Pacifik z jedného miesta

Rozhodne nevynechajte Parque Internacional La Amistad (spoločné chránené územie s Kostarikou) a susedný národný park v okolí rovnomennej najvyššej hory krajiny Volcán Barú (3474 m), odkiaľ pri troške šťastia a dobrej viditeľnosti uvidíte zároveň Tichý oceán i Karibské more. Pokiaľ sa náhodou považujete za dobrodruhov vyhľadávajúcich úplné extrémy a (viac ako potrebnú) dávku adrenalínu, skúste prechod z Panamy do Kolumbie cez Darién Gap, jednu z najnebezpečnejších trás na svete.

0