VLetenky

Panama City s Air France od 400 EUR

Kuna Yala
Pohodové panamské karibské súostrovie San Blas (foto: Jean-Marc Astesana/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Cestovatelia bažiaci po ceste za poznaním do latinskoamerickej Panamy majú príležitosť využiť ponuku spoločnosti Air France v spolupráci s partnermi zo Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do panamskej metropoly Panama City sa predávajú za 400 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky tarifu:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 29.08.-16.12.2019 a 02.01.-31.03.2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 2. júla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) od polovice septembra do začiatku decembra 2019 a od polovice januára do začiatku marca 2020.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Panamy nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 6. novembra s návratom z Panama City (PTY) dňa 20. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Panama City za 400 EUR (06.11.-20.11.2019)

VIE-PTY
Viedeň, Rakúsko – Panama City, Panama (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Panama

K povestným symbolom a synonymom Panamy patrí legendárny Panamský prieplav, ktorý sa sa zaraďuje k najvýznamnejším obchodným cestám zemegule. Vášniví milovníci nádherných piesočnatých pláží, plážového leňošenia, bezstarostného kúpania, objavovania dobre skrytých krás fascinujúceho sveta pod morskou hladinou, veselého surfovania či (športového) rybolovu istotne neostanú sklamaní.

Príťažlivé ostrovy Karibského mora i Tichého oceánu

Spomínaným aktivitám sa budete mať šancu venovať aj v prekrásnych karibských súostroviach Bocas del Toro a San Blas. Na pacifickej strane Panamy Vás nepochybne okúzlia fantastické tropické “Islas de las Perlas” (Perlové ostrovy), situované zhruba 100 km na juhovýchod od impozantného hlavného mesta krajiny, rušného a kozmopolitného veľkomesta Panama City.

Obrovské množstvo prírodných pokladov

Pôsobivé národné parky (morské Coiba a Golfo de Chiriquí v Pacifiku), neskutočne zachované dažďové pralesy (hlavne v provincii Darién), majestátne sopky, výdatné horúce pramene, bohatý výskyt zástupcov vtáčej ríše (vyše 960 druhov) – úžasná Panama ukrýva mnoho prírodných krás, ktoré bohužiaľ zatiaľ pre väčšinu cestovateľov z našich končín zostávajú neobjavené a nedotknuté.

Pohľad na Karibik i Pacifik z jedného miesta

Určite neobíďte Parque Internacional La Amistad (spoločné chránené územie s Kostarikou) a susedný národný park v okolí rovnomennej najvyššej hory krajiny Volcán Barú (3474 m), odkiaľ pri troche šťastia a dobrej viditeľnosti uvidíte súčasne Tichý oceán i Karibské more. Ak sa náhodou pokladáte viza dobrodruhov hľadajúcich úplné extrémy a (viac ako potrebnú) dávku adrenalínu, skúste pozemný prechod z Panamy do Kolumbie cez Darién Gap, jednu z najnebezpečnejších a najobávanejších trás (po zemi) v rámci našej planéty.

0

Add a Comment