VLetenky

Ottawa s Lufthansou od 454 EUR

Ottawa Parliament
Ottawský Parliament Hill s Centre Block (foto: Saffron Blaze/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen kanadské hlavné mesto máte šancu “odhaliť” cez letné prázdniny pri využití ponuky koncernu Lufthansa Group v spolupráci s partnerskými Air Canada zo Star Alliance (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadskej metropoly Ottawa sa predávajú za 454 EUR pri odlete zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 15.05.-26.06. a 16.08.-30.09.2017, min. dobu pobytu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 17. augusta s návratom z kanadskej Ottawy (YOW) dňa 28. augusta 2017.

Rezervácia leteniek:
Budapešť – Ottawa za 454 EUR (17.08.-28.08.2017)

Ottawa

Pulzujúca 900-tisícová Ottawa, položená na polceste medzi Torontom a Québec City, dostala status politického centa britskej provincie Kanada v roku 1857 a o desať rokov neskôr (1867) sa stala administratívnym sídlom novovytvorenej Kanadskej konfederácie. Čaká Vás v Ontariu na južnom brehu rovnomennej Ottawa River a spolu s Gatineau už v susednom Québecu (na severnej strane rieky Ottawa) tvorí administratívno-politickú oblasť National Capital Region (NCT).

V žiadnom prípade si nenechajte ujsť rušné srdce Ottawy, historický Parliament Hill spolu s neďalekým (Fairmont) Château Laurier v oblasti Ottawa River/Rideau Canal. Leteckí entuziasti by nemali obísť vynikajúce Canada Aviation and Space Museum na letisku Ottawa-Rockcliffe Airport (YRO) v severovýchodnej časti mesta s možnosťou impresívnych vyhliadkových letov historickými dvojplošníkmi Waco (open cockpit) s fy Central Aviation Inc počas teplejších letných mesiacov.

0