VLetenky

Ottawa s Air France od 330 EUR

Ottawa Parliament
Ottawský Parliament Hill pri pohľade z vtáčej perspektívy (foto: tsaiproject/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen kanadské hlavné mesto máte šancu uvidieť pri využití tarifu holdingu Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team v spolupráci s partnerskými spoločnosťami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadskej metropoly Ottawa sú v predaji za 330 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.04.-26.06. a 25.08.-31.10.2018, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 24. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletom) v čase od konca apríla do polovice júna a od začiatku septembra do polovice októbra 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 12. júna s návratom z kanadskej Ottawy (YOW) dňa 19. júna 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Ottawa za 330 EUR (12.06.-19.06.2018)

VIE-YOW

Ottawa

Pulzujúca 900-tisícová Ottawa, položená na polceste medzi Torontom a Québec City, dostala status politického centa britskej provincie Kanada v roku 1857 a o desať rokov neskôr (1867) sa stala administratívnym sídlom novovytvorenej Kanadskej konfederácie. Čaká Vás v Ontariu na južnom brehu rovnomennej Ottawa River a spolu s Gatineau už v susednom Québecu (na severnej strane rieky Ottawa) tvorí administratívno-politickú oblasť National Capital Region (NCT).

V žiadnom prípade si nenechajte ujsť rušné srdce Ottawy, historický Parliament Hill spolu s neďalekým (Fairmont) Château Laurier v oblasti Ottawa River/Rideau Canal. Leteckí entuziasti by nemali obísť vynikajúce Canada Aviation and Space Museum na letisku Ottawa-Rockcliffe Airport (YRO) v severovýchodnej časti mesta s možnosťou impresívnych vyhliadkových letov historickými dvojplošníkmi Waco (open cockpit) s fy Central Aviation Inc v priebehu teplejších letných mesiacov.

0