VLetenky

Ottawa s Air Canada od 441 EUR

Parliament Hill
Fotogenický ottawský Parliament Hill s Centre Block (foto: Dennis Jarvis/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen hlavné mesto Kanady máte možnosť navštíviť v čase letných prázdnin s ponukou leteckej spoločnosti Air Canada (v spolupráci s partnermi) zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadskej metropoly Ottawa kúpite za 441 EUR pri odlete zo spomínaného pražského letiska Václava HAvla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 16.04.-26.06. a 16.08.-30.09.2018, min. dobu pobytu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 16. apríla (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z českej Prahy (PRG) dňa 21. augusta s návratom z kanadskej Ottawy (YOW) dňa 30. augusta 2018.

Rezervácia leteniek:
Praha – Ottawa za 441 EUR (21.08.-30.08.2018)

PRG-YOW
Praha, Česká republika – Ottawa, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ottawa

Rušná 900-tisícová Ottawa, situovaná na polceste medzi Torontom a Québec City, dostala status politického centa britskej provincie Kanada v roku 1857 a o desať rokov neskôr (1867) sa stala administratívnym sídlom novovytvorenej Kanadskej konfederácie. Očakáva Vás v Ontariu na južnom brehu rovnomennej Ottawa River a spolu s Gatineau už v susednom Québecu (na severnej strane rieky Ottawa) vytvára administratívno-politickú oblasť National Capital Region (NCT).

V žiadnom prípade si nenechajte ujsť pulzujúce srdce Ottawy, historický Parliament Hill spolu s neďalekým (Fairmont) Château Laurier v oblasti Ottawa River/Rideau Canal. Leteckí entuziasti by nemali vynechať výborné Canada Aviation and Space Museum na letisku Ottawa-Rockcliffe Airport (YRO) v severovýchodnej partii mesta s možnosťou pôsobivých vyhliadkových letov historickými dvojplošníkmi Waco (open cockpit) s fy Central Aviation Inc počas teplejších letných mesiacov.

0