VLetenky

Ottawa s Air Canada od 301 EUR

Boldt Castle
Boldt Castle (Powerhouse), Heart Island (Thousand Islands) v Rieke sv. Vavrinca na hranici kanadskej
provincie Ontario a amerického štátu New York (foto: Christine Wagner/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen hlavné mesto Kanady máte možnosť navštíviť vďaka ponuke spoločnosti Air Canada v spolupráci s aliančnými partnermi zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kanadskej metropoly Ottawa sú v predaji za 301 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.01.-30.01., 24.02.-27.03., 15.04.-26.04. a 31.10.-15.12.2020, min. dobu pobytu 6 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 26. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v horeuvedenom čase platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. marca s návratom z kanadskej Ottawy (YOW) dňa 10. marca 2020.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Ottawa za 301 EUR (03.03.-10.03.2020)

VIE-YOW
Viedeň, Rakúsko – Ottawa, Kanada (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Ottawa

Pulzujúca 900-tisícová Ottawa, situovaná na polceste medzi Torontom a Québec City, dostala status politického centa britskej provincie Kanada v roku 1857 a o desať rokov neskôr (1867) sa stala administratívnym sídlom novovytvorenej Kanadskej konfederácie. Očakáva Vás v Ontariu na južnom brehu rovnomennej Ottawa River a spolu s Gatineau už v susednom Québecu (na severnej strane rieky Ottawa) vytvára administratívno-politickú oblasť National Capital Region (NCT).

V žiadnom prípade si nenechajte ujsť rušné srdce Ottawy, historický Parliament Hill spolu s neďalekým (Fairmont) Château Laurier v oblasti Ottawa River/Rideau Canal. Leteckí entuziasti by nemali vynechať výborné Canada Aviation and Space Museum na letisku Ottawa-Rockcliffe Airport (YRO) v severovýchodnej partii mesta s možnosťou pôsobivých vyhliadkových letov historickými dvojplošníkmi Waco (open cockpit) s fy Central Aviation Inc v priebehu teplejších letných mesiacov.

0