VLetenky

Orkneje s British Airways od 212 EUR

Orkney Islands
Ring of Brodgar na “Mainland”, orknejskom hlavnom ostrove (foto: Shadowgate/Flickr/Shadowgate)

Prázdninový výlet na severoškótske súostrovie Orkneje máte možnosť podniknúť s leteckou spoločnosťou British Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do orknejského hlavného mesta Kirkwall sú v predaji za 212 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od februára do októbra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu lebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Orkneje nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. augusta s návratom zo škótskeho mesta Kirkwall (KOI) dňa 15. augusta 2018.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Kirkwall za 212 EUR (08.08.-15.08.2018)

Orkneje

Britské súostrovie Orkneje (v angličtine Orkney Islands alebo skrátene Orkney), administratívno-politicky spadá pod správu Škótska. Čaká Vás smerom na severovýchod od “domovskej” škótskej pevniny. Nielen pre vášnivých milovníkov letectva budú atraktívne so svojím najkratším komerčným letom na našej planéte vôbec (v rámci pravidelnej osobnej leteckej dopravy).

Najkratšia osobná letecká linka na svete

Pravidelná (sezónna) linka, resp. let škótskej spoločnosti Loganair (LM) na trase z Westray Island (WRY) do Papa Westray Island (PPW) Vám zaberie len (necelé) dve minúty. Túto leteckú špecialitu možno zrealizovať i s ponukou tzv. “Orkney Sightseer” z politického a kultúrneho centra Orknejských ostrovov Kirkwall (kam doletíte z “mainland” prakticky s tou istou leteckou spoločnosťou).

0