VLetenky

Oregon s Delta Air Lines od 449 EUR

Crater Lake National Park
Fotogenický Crater Lake National Park v južnej partii Oregonu (foto: Stuart Seeger/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ uvažujete o turistike v Rocky Mountains, mohla by sa Vám hodiť ponuka spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými aerolinkami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Portlandu v štáte Oregon na severozápade Spojených štátov kúpite za 449 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 4. apríla do 22. mája 2016 (s ukončením ciest do 12.06.2016), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Oregonu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. mája s návratom z amerického Portlandu (PDX) dňa 17. mája 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Portland za 449 EUR (03.05.-17.05.2016)

Oregon

Výborný Oregon Vás očakáva v západnej (pacifickej) partii Spojených štátov amerických v oblasti medzi štátmi Washington (Seattle) a Kalifornia (Los Angeles). V severnej časti Oregonu nájdete jeho spomínané pulzujúce administratívno-politické centrum Portland, z ktorého to nebudete mať ďaleko ani do blízkych “Rockies”. Priaznivcov pešej turistiky (i lyžovania) istotne potešia portlandskej panoráme dominujúce masívy Mt. Hood (3429 m) a Mt. St. Helens (2550 m), kým za jasných dní sa dá v diaľke zbadať i Mt. Adams (3743 m) a Mt. Rainier (4392 m).

0