VLetenky

Oregon s Delta Air Lines od 448 EUR

Crater Lake National Park
Crater Lake (1883 m) a Wizard Island v južnom Oregone (foto: James Wellington/Flickr/CC BY 2.0)

Ak rozmýšľate o turistike v Rocky Mountains, mohol by Vám padnúť vhod tarif spoločnosti Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými aerolíniami z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Portlandu v štáte Oregon na severozápade Spojených štátov kúpite za 448 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 4. apríla do 22. mája 2016 (s ukončením ciest do 12.06.2016), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 24. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o nirčo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas uvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Oregonu nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 3. mája s návratom z amerického Portlandu (PDX) dňa 17. mája 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Portland za 448 EUR (03.05.-17.05.2016)

Oregon

Vynikajúci Oregon Vás čaká v západnej (pacifickej) časti Spojených štátov amerických v oblasti medzi štátmi Washington (Seattle) a Kalifornia (Los Angeles). V severnej partii Oregonu nájdete jeho spomínané rušné administratívno-politické centrum Portland, z ktorého to nebudete mať ďaleko ani do blízkych “Rockies”. FAnúšikov pešej turistiky (aj lyžovania) určite potešia portlandskej panoráme dominujúce masívy Mt. Hood (3429 m) a Mt. St. Helens (2550 m), kým za jasných dní možno v diaľke zbadať i Mt. Adams (3743 m) a Mt. Rainier (4392 m).

0