VLetenky

Oregon s Condor Airlines od 540 EUR

Crater Lake National Park
Fotogenický Crater Lake National Park na juhu Oregonu (foto: Ray Bouknight/Flickr/CC BY 2.0)

Ak uvažujete o turistike v Rocky Mountains, mohla by Vám padnúť vhod ponuka nemeckej leteckej spoločnosti Condor Airlines alias Condor Flugdienst (s odletom z Prahy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do Portlandu v štáte Oregon na severozápade Spojených štátov kúpite za 540 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu októbra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Oregonu nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 11. októbra s návratom z amerického Portlandu (PDX) dňa 18. októbra 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Portland za 540 EUR (11.10.-18.10.2016 / manuálne zadanie)

Oregon

Excelentný Oregon Vás čaká v západnej (pacifickej) časti Spojených štátov amerických v oblasti medzi štátmi Washington (Seattle) a Kalifornia (Los Angeles). V severnej partii Oregonu nájdete jeho spomínané rušné administratívno-politické centrum Portland, z ktorého to nebudete mať ďaleko ani do blízkych “Rockies”. Fanúšikov pešej turistiky (aj lyžovania) určite potešia portlandskej panoráme dominujúce masívy Mt. Hood (3429 m) a Mt. St. Helens (2550 m), zatiaľ čo za jasných dní možno v diaľke zbadať i Mt. Adams (3743 m) a Mt. Rainier (4392 m).

0