VLetenky

Oregon s Condor Airlines od 430 EUR

Oregon Dunes
Oregon Dunes National Recreation Area – miesto, kde hľadal inšpiráciu Frank Herbert pre novelu Dune
(foto: Rebecca Kennison/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

K ceste na severozápad Spojených štátov by sa Vám mohla hodiť ponuka nemeckej leteckej spoločnosti Condor Airlines v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Portlandu v štáte Oregon (na severozápade USA) kúpite za 430 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas apríla 2020 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Oregonu môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 14. apríla s návratom z amerického Portlandu (PDX) dňa 28. apríla 2020.

Rezervácia letenky:
Praha – Portland za 430 EUR (14.04.-28.04.2020)

PRG-PDX
Praha, Česko – Portland/Oregon, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Oregon

Excelentný Oregon Vás očakáva v západnej (pacifickej) partii Spojených štátov amerických v oblasti medzi štátmi Washington (Seattle) a Kalifornia (Los Angeles). V severnej časti Oregonu nájdete jeho spomínané rušné administratívno-politické centrum Portland, z ktorého to nebudete mať ďaleko ani do blízkych “Rockies”. Priaznivcov pešej turistiky (i lyžovania) istotne potešia portlandskej panoráme dominujúce masívy Mt. Hood (3429 m) a Mt. St. Helens (2550 m), kým za jasných dní sa dajú v diaľke uvidieť i Mt. Adams (3743 m) a Mt. Rainier (4392 m).

0

Add a Comment