VLetenky

Oregon s American Airlines od 345 EUR

Chief Joseph Mountain
Oregon – Chief Joseph Mountain (2931 m) pri pohľade z Wallowa Valley (foto: 12019/Pixabay/CC0)

Ak rozmýšľate o turistike v Rocky Mountains (na konci leta či počas “babieho leta), mohla by Vám padnúť vhod ponuka American Airlines v spolupráci s partnermi z Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Portlandu v štáte Oregon na severozápade USA sa dajú kúpiť za 345 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. septembra do 25. decembra 2018, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Oregonu môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 5. septembra s návratom z amerického Portlandu (PDX) dňa 19. septembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Portland za 345 EUR (05.09.-19.09.2018)

VIE-PDX
Viedeň, Rakúsko – Portland, USA (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Oregon

Excelentný Oregon Vás čaká v západnej (pacifickej) časti Spojených štátov amerických v oblasti medzi štátmi Washington (Seattle) a Kalifornia (Los Angeles). V severnej partii Oregonu nájdete jeho spomínané pulzujúce administratívno-politické centrum Portland, z ktorého to nebudete mať ďaleko ani do blízkych “Rockies”. Fanúšikov pešej turistiky (aj lyžovania) určite potešia portlandskej panoráme dominujúce masívy Mt. Hood (3429 m) a Mt. St. Helens (2550 m), kým za jasných dní možno v diaľke uvidieť aj Mt. Adams (3743 m) a Mt. Rainier (4392 m).

0