VLetenky

Omán s Travel Service od 300 EUR

Village in Oman
Fotogenické scenérie v atraktívnom ománskom vnútrozemí (ERKPNR/Flickr/CC BY 2.0)

Na výlet do príjemného blízkovýchodného Ománu sa máte príležitosť vybrať vďaka last minute ponuke priamych charterových letov z Katovíc na krídlach spoločnosti Enter Air (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ománu sú k dispozícii za 1285 PLN (cca 300 EUR) s odletom z katovického letiska (KTW) dňa 5. decembra a návratom z ománskeho Salalah (SLL) o 7 (14) dní neskôr, t.j. dňa 12. (19.) decembra 2018 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou)

Rezervácia letenky:
Katovice – Salalah za 1285 PLN / 300 EUR (05.12.-12.12.2018 / 05.12.-19.12.2018)
Pozn.: priame lety s odbavenou batožinou

KTW-SLL
Katovice, Poľsko – Salalah, Omán (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Omán

Vcelku bezpečný a neskutočne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako lákavé Spojené arabské emiráty, gigantickú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Pulzujúce hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte-miliónový Muscat, Vás očakáva v severnej partii Ománu.

Za návštevu určite stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou istotne nezaostáva ani najsevernejšia časť tohto impresívneho štátu, kde nájdete majestátny polostrov Musandam, impozantný horský masív Hajar či znamenité súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, šarmantný prímorský Salalah, s pútavou polohou v pomerne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0