VLetenky

Omán s Flydubai od 302 EUR

Nakhal Fort
Scenérie severného Ománu v podobe fotogenickej oblasti Nizwa (Sharon Ang/Pixabay/CC0)

Cestu do cestovateľsky vďačného blízkovýchodného Ománu máte šancu uskutočniť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Flydubai (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ománskej metropoly Muscat kúpite za 7784 CZK (alebo v prepočte cca 302 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 5. mája do 25. júna 2019 a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu (t.j. počas mája a júna 2019).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 11. mája (sobota) s návratom z ománskeho Muscat (MCT) dňa 18. mája 2019 (sobota).

Rezervácia letenky:
Praha – Muscat za 7784 CZK / 302 EUR (11.05.-18.05.2019 / sobota – sobota)

PRG-MCT
Praha, Česká republika – Muscat, Omán (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Omán

Vcelku bezpečný a neskutočne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako lákavé Spojené arabské emiráty, gigantickú Saudskú Arábiu a dramatický Jemen. Pulzujúce hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte miliónový Muscat, Vás očakáva v severnej partii Ománu.

Za návštevu určite stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou istotne nezaostáva ani najsevernejšia časť tohto impresívneho štátu, kde nájdete majestátny polostrov Musandam, impozantný horský masív Hajar či znamenité súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, príjemný prímorský Salalah, so zaujímavou polohou v pomerne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0

Add a Comment