VLetenky

Omán s Flydubai od 250 EUR

Bilad Sayt
Mestečko Bilad Sayt na horskej ceste medzi Nizwa a Wádí Bani Awf (Andries3/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na výlet do fenomenálneho blízkovýchodného Ománu sa máte príležitosť vybrať s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ománskej metropoly Muscat sú v predaji za 250 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 25. septembra do 15. decembra 2016 a predaj do 29. augusta (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedeného času platnosti tarifu (t.j. od konca septembra do polovice decembra 2016).

Príklady rezervácií:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Ománu môže byť odlet z Bratislavy (BTS) dňa 1. októbra (sobota) s návratom z Muscat (MCT) dňa 15. októbra 2016 (sobota).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Muscat za 250 EUR (01.10.-15.10.2016)

Omán

Vcelku bezpečný a neskutočne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako atraktívne Spojené arabské emiráty, gigantickú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Pulzujúce hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte miliónový Muscat, Vás očakáva v severnej partii Ománu.

Za návštevu určite stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou istotne nezaostáva ani najsevernejšia časť tohto impresívneho štátu, kde nájdete majestátny polostrov Musandam, impozantný horský masív Hajar či znamenité súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, príjemný prímorský Salalah, s pútavou polohou v pomerne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

2

Comments

  1. Erdely  september 12, 2016

    Prosim o vyhodnu ponuku na dve return letenky do Omanu v oktobri/14-16 dni/ s odletom z Bratislavy.
    2. alternativa s medzipristatim v Dubaji na 3-4dni.

    • Admin  september 13, 2016

      Dobrý deň, aktuálne v tejto chvíli budú na trase z Bratislavy (BTS) do ománskej metropoly Muscat (MCT) v priebehu októbra 2016 (pri dĺžke pobytu 14 až 16 dní) cenovo najdostupnejšie spiatočné letenky s leteckou spoločnosťou Flydubai v cene 332 EUR, napr. v termíne 01.10.-17.10.2016 – odkaz na rezerváciu v AJ