VLetenky

Omán s Flydubai od 249 EUR

Wádí Tiwi
Neskutočne fotogenická tiesňava Wádí Tiwi v severnom Ománe (Andries3/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na výlet do geniálneho blízkovýchodného Ománu (v priebehu jarného obdobia) možno vyraziť s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do ománskej metropoly Muscat sú v predaji za 249 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 1. mája do 22. júna 2016 a predaj do 8. mája (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (predovšetkým) s odletom od začiatku do konca mája 2016.

Príklady rezervácií:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Ománu nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 7. mája (sobota) s návratom z Muscat (MCT) dňa 21. mája 2016 (sobota).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Muscat za 249 EUR (07.05.-21.05.2016)

Omán

Celkom bezpečný a nesmierne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako pútavé Spojené arabské emiráty, obrovitú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Rušné hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte miliónový Muscat, Vás čaká v severnej časti Ománu.

Za návštevu istotne stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou určite nezaostáva ani najsevernejšia partia tohto pôsobivého štátu, kde nájdete impozantný polostrov Musandam, majestátny horský masív Hajar či famózne súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, pohodový prímorský Salalah, s lákavou polohou v relatívne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0