VLetenky

Omán s Flydubai od 247 EUR

Wádí Shab
Nesmierne fotogenická tiesňava Wádí Shab v severnom Ománe (Andries3/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na pohodový výlet do príjemného blízkovýchodného Ománu sa máte šancu vybrať s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ománskej metropoly Muscat sú v predaji za 247 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude bezplatné prihlásenie do programu aerolínie s názvom „OPEN“, ktorého členovia majú aktuálne výraznú zľavu na vybraných letoch Flydubai.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve v čase od polovice mája do polovice júna 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Ománu môže byť odlet zo slovenskej Bratislavy (BTS) dňa 23. mája s návratom z ománskeho Muscatu (MCT) dňa 5. júna 2017.

Rezervácia letenky:
Bratislava – Muscat za 247 EUR pre členov “OPEN” (23.05.-05.06.2017)

Omán

Celkom bezpečný a neskutočne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako pútavé Spojené arabské emiráty, gigantickú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Pulzujúce hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte-miliónový Muscat, Vás očakáva v severnej partii Ománu.

Za návštevu určite stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou istotne nezaostáva ani najsevernejšia časť tohto impresívneho štátu, kde nájdete majestátny polostrov Musandam, impozantný horský masív Hajar či znamenité súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, šarmantný prímorský Salalah, so zaujímavou polohou v pomerne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0