VLetenky

Omán s Flydubai od 234 EUR

Eddy Wádí
Fotogenické scenérie ománskej lokality Eddy Wádí (foto: Hendrik Dacquin/Flickr/CC BY 2.0)

Na príjemný výlet do pohodového blízkovýchodného Ománu sa máte možnosť vypraviť s leteckou spoločnosťou Flydubai (s odletom z Bratislavy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do ománskej metropoly Muscat sa dajú kúpiť za 234 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 5. januára do 21. júna 2017 a predaj do 2. januára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu (t.j. od začiatku januára do polovice júna 2017).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Ománu nech poslúži odlet z Bratislavy (BTS) dňa 20. januára (piatok) s návratom z Muscat (MCT) dňa 27. januára 2017 (piatok).

Rezervácia letenky:
Bratislava – Muscat za 234 EUR (20.01.-27.01.2017)

Omán

Vcelku bezpečný a nesmierne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako lákavé Spojené arabské emiráty, obrovitú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Rušné hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte-miliónový Muscat, Vás čaká v severnej časti Ománu.

Za návštevu istotne stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou určite nezaostáva ani najsevernejšia partia tohto pôsobivého štátu, kde nájdete impozantný polostrov Musandam, majestátny horský masív Hajar či famózne súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, pohodový prímorský Salalah, s pútavou polohou v relatívne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0