VLetenky

Omán s Enter Air od 284 EUR

Salalah
Príjemné scenérie regiónu Dhofar v oblasti ománskeho mesta Salalah (Billy1847/Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu do pohodového blízkovýchodného Ománu sa máte možnosť vypraviť pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti Enter Air (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ománu sú k dispozícii za 1196 PLN (cca 284 EUR) s odletom z katovického letiska (KTW) dňa 4. apríla a návratom z ománskeho Salalah (SLL) o 7 (14) dní neskôr, t.j. dňa 11. (18.) apríla 2018 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou)

Rezervácia letenky:
Katovice – Salalah za 1196 PLN / 284 EUR (04.04.-11.04.2018 / 04.04.-18.04.2018)

KTW-SLL
Katovice, Poľsko – Salalah, Omán (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Omán

Vcelku bezpečný a nesmierne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako lákavé Spojené arabské emiráty, gigantickú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Rušné hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte-miliónový Muscat, Vás čaká v severnej časti Ománu.

Za návštevu istotne stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou určite nezaostáva ani najsevernejšia partia tohto pôsobivého štátu, kde nájdete impozantný polostrov Musandam, majestátny horský masív Hajar či famózne súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, šarmantný prímorský Salalah, s pútavou polohou v relatívne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0