VLetenky

Omán s Enter Air od 188 EUR

Wádí Bani Khalid
Neuveriteľne fotogenická tiesňava Wádí Bani Khalid v Ománe (Andries3/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na cestu do príjemného blízkovýchodného Ománu sa máte príležitosť vybrať pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach spoločnosti Enter Air (s odletom z Poľska).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Ománu sú k dispozícii za 796 PLN (cca 188 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 12. apríla s návratom z ománskeho Salalah (SLL) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 19. apríla 2017 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou)

Rezervácia letenky:
Varšava – Salalah za 796 PLN (12.04.-19.04.2017)

Doprava do Poľska

Alternatív ekonomickej dopravy do poľskej metropoly bude viac, máte šancu vyskúšať služby poľského nízkonákladového autobusového dopravcu PolskiBus na linke Bratislava – Katovice – Varšava, alebo využiť lety ultra low cost carriers (Wizz Air) na trase Budapešť – Varšava.

Omán

Celkom bezpečný a nesmierne priateľský Omán má za svojich susedov pozoruhodné blízkovýchodné štáty ako pútavé Spojené arabské emiráty, obrovitú Saudskú Arábiu a horkokrvný Jemen. Pulzujúce hlavné mesto tejto prívetivej krajiny v oblasti juhovýchodného “kúta” Arabského polostrova, trištvrte-miliónový Muscat, Vás očakáva v severnej partii Ománu.

Za návštevu určite stoja monumentálne opevnenia Bahla a Nizwa. Svojou spanilou krásou istotne nezaostáva ani najsevernejšia časť tohto impresívneho štátu, kde nájdete majestátny polostrov Musandam, impozantný horský masív Hajar či znamenité súostrovie ostrov Masirah Islands. Nenechajte si ujsť ani druhé najväčšie ománske sídlo, šarmantný prímorský Salalah, so zaujímavou polohou v pomerne neveľkej vzdialenosti (okolo 100 km) od jemenskej hranice.

0